HAKKIMIZDA

CK Medya; tanıtım ve tasarım işleri yapan, pr ve danışmanlık hizmeti veren, reklam ve tanıtımlar için prodüksiyon yapan , reklam pazarlama alanlarında ki süreçteki bütün hizmetleri (grafik tasarım, yaratıcı metin, haber metinleri, reklam çekimleri, organizasyon, basınla ilişkiler vb.) veren bir ajanstır.

Her Firma Yeni Bir Kıta

Firmanızın bugüne kadar kat ettiği yolu analiz ederek hedef kitlenizi belirliyoruz. Aynı yeni keşfedilen, yeni bir kıta gibi. Her ayrıntı bizim için çok önemli. Firmanızı neredeyse sizin kadar iyi tanıyoruz. Birçok veriyi bir arada inceleyerek hedef kitlenizi belirleyip, bütün çalışmaları bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.

VİZYON

Yaratıcı, yenilikçi ve günü yakalayan teknoloji ile hizmet veren, müşterilerimizle aile gibi olduğumuz bir çalışma anlayışına sahibiz.


MİSYON

Ajansımızın yaptığı her çalışma ülkemize, geleceğimize, müşterilerimize yüksek verim sağlamalı.

Medya Planlama

Medya planını oluştururken hedef kitlenin; yaşam alışkanlıklarından medya tüketim alışkanlıklarına olan yolculuğunu inceliyoruz. Araştırma raporları bizimde en büyük yol gösterimiz. Bu sayede doğru mecrada, ürünü tüketicisiyle buluşturuyoruz. Değişen sürekli yenilenen medyalarda; TV, Basın, Radyo, Dijital, Sinema, Indoor, Outdoor, Mobil mecralarda ürünü tüketicinin beğenisine sunuyoruz.


Medya Satın Alma

Günümüzün en önemli alanı satın alma. Bizim için de Medya Satın Alma her şeyden önemli. Bu alanda pazarlık koşullarını biz belirleriz. Markaların ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz mecralarla doğru iletişimler kurup en yüksek fayda sağlıyoruz. Bu sayede hem de bütçe daha fazla mecraya ya da daha fazla yayın tekrarına dağılmış oluyor.


Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik çalışmalarından, dergi tasarımı, kampanya dönemleri için görsel çalışmalar (afiş, insert, dönkart, pankart, sunum dosyaları) profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulur.


Web Tasarım

Profesyonel tasarımlarla, en yüksek kalitede, yenilikçi, mobil ve seo uyumlu kreatif bireysel yada kurumsal web sayfalarınızı en iyi hizmet veren hosting partnerimizle sizlere sunuyoruz.


Eticaret

Çok özel tasarımlarla işinize ve sektörünüze uygun profesyonellikte, sanalpos ve sms hizmeti ile kolay yönetilebilir yönetim paneli ve her çeşit entegrasyon imkanları ile sizin için hazırlıyoruz. Türkiye'nin en hızlı eticaret sistemini IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ işortaklığı ile sizlere sunuyoruz.SAYILARLA CK
249

BİTEN PROJE


11426

MUTLU MÜŞTERİ


3000

REFERANS


4687

TASARIM